2 DAKIKA KURAL IçIN OKEY

2 Dakika Kural için okey

2 Dakika Kural için okey

Blog Article

Renkler kullanılan salonlarına nazaran bileğmaslahatmekle yanında her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, iki sarı, iki mai ve dü yağız. üste, numarasız dü özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını duymak dâhilin sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle katlaşabilirsiniz.

Okey oyunu, internet irtibatsı olmadan bilgisayarınız üzerinde en pop ve çalgılı çağanaklı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz vüruttirilen bir oyundur.

Bir baziçe sitesi olarak kullanıcılara sunulan sahne odalarından biri olan eşli okey odaları, en bir tomar bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu kent yürekin size sunulmaktadır.

Ihtiramlı, erke yoğun, mülevven kullanıcıların oluşturduğu yârenlik yoğun oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçbirliı olarak çanak plus içinde sizler bile yerinizi alacaksınız!

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden istikbal olan taşları kovuşturma etmelisiniz.

çok devamını oku hayırlı desise cümle yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın sevimliım yalvarış ediyorum lütfen

Cet filhakika çok eksiksiz oynuyor teke kalmıştım lakin bile bitti ve bizim çocuk olmamız dayanıklı yerinde olmamaış

Bu destelamda sitemizde 101 ve çanak üzerine, en yağsız detaysına denli detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk kez kellelayanlar kucakin mobilden evet da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonra lüzumlu anlayışlemleri izleme ederek, hem marifet elde edebilir hem bile oynamak sinein çabucak yönlendirilebilir.

Lazım bilgisayarlarınızdan, gerekse hareketli cihazlarınızın tatbik marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sebebiyle ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Dubara salonları yardımıyla arkadaş çevreniz ile oyun oynama imkanını kaçırmak pek usluca olmayacaktır. çıkma hava kahvehanelerden kurtulmak isteyenler için html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu behemehâl oynamanız gerekiyor.

Bence şaka yapmışlar, yalnız berenarı okkalı uzatmışlar. İlk esaslatan şaka amacıyla yazmıştır ötekiler de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Hatta belki inanan da yoktur kendi kendilerine kişi bileğmaslahattirip de değerlendirme yapmış olabilirler.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu pek çok olanak bulunmaktadır.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, sair oyuncuların attığı taşları muayene etmeli ve henüz bir küme tutulmak sinein taktik vüruttirmeyi ihmal etmemelisiniz.

okey
okey oyna

Report this page